FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

http://raw-tna-smackdown.myforum.ro/index.php

JOHNCENA02.03.2007 07:06

intrati pe forumul meu,nu e numai cu wrestling desi asa arata adresa dica10 fular-campionii steagcruce2

raul stelistu02.03.2007 11:00

Eroare de comunicare

Moderatorii

Dragoshel02.03.2007 12:42
lasa-ne domne cu cacatul asta de wresling

In primul rand trebuia sa vb frumos, iar in al 2-lea rand cum imi place mie fotbalul asa ii place lui wrestling-ul...nu integel care e problema? :roll:

costinsteaua07.04.2007 19:19

Eu zic ca e misto wrestling-ul.Cu John Cena,Super Crazy,Bucar,Batista,Rey Misterio,Undertaker si multi altii.Informatie pentru cei care nu au mai vazut wrestling si ar vrea sa vada:este pe TV Sport in fiecara zi uneori la ora 22:00 si alteori la ora 23:00.