02.03.2007 07:06
intrati pe forumul meu,nu e numai cu wrestling desi asa arata adresa dica10
steagcruce2
intrati pe forumul meu,nu e numai cu wrestling desi asa arata adresa dica10
steagcruce2
Eroare de comunicare
Moderatorii
lasa-ne domne cu cacatul asta de wresling
In primul rand trebuia sa vb frumos, iar in al 2-lea rand cum imi place mie fotbalul asa ii place lui wrestling-ul...nu integel care e problema? :roll:
Eu zic ca e misto wrestling-ul.Cu John Cena,Super Crazy,Bucar,Batista,Rey Misterio,Undertaker si multi altii.Informatie pentru cei care nu au mai vazut wrestling si ar vrea sa vada:este pe TV Sport in fiecara zi uneori la ora 22:00 si alteori la ora 23:00.