FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere - again:)

Miaus28.02.2007 22:29

Poate va uitati si pe cererile care au fost mai la inceput...

 

Sau inca nu se poate un accept - nu de alta dar am niste idei referitoare la psihologul ala de la echipa:)