FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FENOMENUL ULTRAS IN ROMANIA !

dapus25.02.2007 00:55

Esti suporter adevarat, esti ULTRAS, sau

vrei doar sa intelegi acest fenomen pe care il

promovam in Romania?

Noi, echipa revistei "SUPORTER", vrem sa dezvoltam acest fenomen si

avem nevoie de ajutorul si sprijinul vostru, a tuturor suporterilor.

 

Daca:

1. Vrei sa citesti revista "Suporter" regulat, poti acum sa-ti faci

abonament pe 3, 6 sau 12 luni (e.g. o luna inseamna un numar al revistei)

Viziteaza siteul " http://www.e-suporter.ro/aboneaza-te.html " - si

aboneaza-te .

 

2. Vrei sa fii distribuitor(colaborator) al revistei Suporter ? Vrei sa ajuti

ca fenomenul ULTRAS din Romania sa creasca ?

- Scrie-ne pe adresa de e-mail c***@*** cu subiectul

"Distribuirea Revistei", si vei afla ce trebuie sa faci in cele ce urmeaza.

Mai multe detalii la http://www.e-suporter.ro/contact.html

 

3.Faci parte dintr-un grup ULTRAS si vrei ca grupul tau sa se afirme

si sa apareti in revista? Scrie articolul impreuna cu poze si trimite-l

pe adresa de e-mail: r***@*** -

In functie de numarul de articole primite de la Suporteri - ULTRASI,

vom analiza si edita fiecare numar, neasumandu-ne dreptul de plagiatura.

Mai multe detalii la http://www.e-suporter.ro/revista.html

 

Ceea ce facem noi este numai si numai in scopul promovarii FENOMENULUI ULTRAS in Romania.

Va asteptam cu orice alte eventuale propuneri la adresa de

e-mail c***@***.

 

Maxim respect,

Revista Suporter.