24.02.2007 17:26
Am reusit sa creez un forum as putea sa zic, putin mai frumos ca acesta (la felul in care l-am facut, ma rog..fiecare cu ideea sa) va astept pe toti suporterii Stelei.
www.fansteaua.jos.ro
Am reusit sa creez un forum as putea sa zic, putin mai frumos ca acesta (la felul in care l-am facut, ma rog..fiecare cu ideea sa) va astept pe toti suporterii Stelei.
www.fansteaua.jos.ro