FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fan Steaua

rizwan24.02.2007 17:26

Am reusit sa creez un forum as putea sa zic, putin mai frumos ca acesta (la felul in care l-am facut, ma rog..fiecare cu ideea sa) va astept pe toti suporterii Stelei.

www.fansteaua.jos.ro