FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.FaniSteaua.myforum.ro

ReeBooK_Nr123.02.2007 15:01

www.FaniSteaua.myforum.ro

 

suntem abia la inceput.....si nu prea avem utilizatori....intrati si inregistrativa si voi(avem si camp de fifa)

+ kaut moderator serios pt forum +1 pt camp de fifa