FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VA ROG FRUMOS FACETZI CEVA

Paul_BNSteaua23.02.2007 12:06
:oops: :cry: Va rog frumos sa scoatetzi ban-ul de la HUB,deoarece noi suntem din Bistrita de la un internat si avem acelasi ip.Va rog frumos sa ma ajutatzi.Sunt un mare fan Steaua.Un fraier rapidist parca o injurat...sau asa cva.....va rog mult de tot. 89.35.143.13 Va multumesc anticipat! :)
Virgil23.02.2007 12:52

Mesajul vostru trebuie postat aici :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p=110421#110421

UltrasSteaua05.03.2007 23:29

Puteti intra nu aveti ban :)