
:cry: Va rog frumos sa scoatetzi ban-ul de la HUB,deoarece noi suntem din Bistrita de la un internat si avem acelasi ip.Va rog frumos sa ma ajutatzi.Sunt un mare fan Steaua.Un fraier rapidist parca o injurat...sau asa cva.....va rog mult de tot. 89.35.143.13 Va multumesc anticipat!