23.02.2007 09:57
sunt membru pe forum cam de un an,si nu cred k am vorbit prostii pana acum,ideea dezbaterilor mi se pare foarte buna,mai ales daca in viitor vom putea vorbi si cu "personalitati" din lumea fotbalului.Cam asta este toata pledoaria mea (destul de neinspirata,dar nu am timp k sa scriu ceva mai interesant
).va multumesc.
