FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II, seria I - alegere echipe

i0nutz8313.02.2007 16:56

Postati aici echipa cu care veti juca in noul sezon, atat in campionat cat si in cupa FcSteaua.Ro. Obligatoriu, echipa aleasa va fi una de club, cu conditia sa nu fi fost preferata de un alt user inaintea dvs. Au prioritate la alegeri jucatorii retrogradati din Liga I sau cei care au ramas in campionat provenind din Liga II.

 

Componenta seriei:

 

i0nutz83 (Barcelona)

andrey_gogo (Chelsea)

marinescu_dani2005 (Valencia)

|1o_|1am3 (Manchester)

andrei_marius06 (Inter)

bradutz_mihai (Lyon)

manuel_rotaru (Roma)

dany_tgv (FC Sevilla)

paradise_lost69 (Bayern)

adrienn186 (Werder)

luchi_spe (Real)

van_gabriell (Atletico Madrid)

the_last2005 (Liverpool)

citius_altius_fortius_dessant (Ajax)

gosu_2005 (AC Milan)

c_costin (Arsenal)

 

Rezerve seria I

 

bullet_ogf

alecs_flip

brutaru_dude

 

* Jucatorii de rezerva nu sunt obligati sa isi aleaga echipa. Vor intra in competitie doar daca exista retrageri sau excluderi in primele doua etape ale noului sezon.

Prodigy_andrey13.02.2007 16:57

andrey_gogo :!:

Dani200513.02.2007 16:57

marinescu_dani2005-Valencia

costinha_stelistu13.02.2007 16:58

arsenal

c_costin

ultras_andrei_i13.02.2007 16:58

inter

Blink13.02.2007 16:58

Lyon:)

Ro__Ma13.02.2007 17:43

AS ROMA

l1o_l1am313.02.2007 17:43

l1o_l1am3 vreau sa-mi schimb ID in nsfl_cyok sa retineti mai usor

 

 

Echipa : Manchester

spe13.02.2007 17:49

luchi_spe: Real Madrid

Paradise_Lost13.02.2007 19:05

Bayern M.

paradise_lost69

Highlander200713.02.2007 20:04

the_last2005 - Liverpool

i0nutz8313.02.2007 20:39

gosu_2005 - AC Milan

 

* Omul nu poate posta pe forum, chiar nu stim din ce cauza, atata vreme cat userul si IP-ul par nerestrictionate. Pana la remedierea problemei, am incercat sa il ajut eu.

armatass13.02.2007 22:41

id: dany_tgv F.C. Sevilia :))

adrienn18613.02.2007 23:07

adrienn186 - frate toate sunt luate

adrienn186 - werder bremen

Doryz0r13.02.2007 23:11
adrienn186 - Barcelona

 

e luata de ionut :lol:

van_gabriell14.02.2007 06:29

van_gabriell - Atletico Madrid

Highlander200714.02.2007 06:42
adrienn186 - Barcelona

 

e luata de ionut :lol:

Pai a scris Werder Bremen nu Barcelona

Doryz0r14.02.2007 07:11

a editat postu.. ;)

Danni14.02.2007 09:09

citius_altius_fortius_dessant -- Ajax

Prodigy_andrey15.02.2007 16:25

cea mai harnica serie :D