Întrebarea e simplă, jocul preferat al vostru la Playstation ori PC. Mie personal îmi plac:
1.Mafia
2.Resident evil (Toate imi plac)
3.Silent Hill (2)
4.Fifa (2005, 06, 07)
Aştept răspunsuri.
Întrebarea e simplă, jocul preferat al vostru la Playstation ori PC. Mie personal îmi plac:
1.Mafia
2.Resident evil (Toate imi plac)
3.Silent Hill (2)
4.Fifa (2005, 06, 07)
Aştept răspunsuri.
Întrebarea e simplă, jocul preferat al vostru la Playstation ori PC. Mie personal îmi plac:1.Mafia
2.Resident evil (Toate imi plac)
3.Silent Hill (2)
4.Fifa (2005, 06, 07)
Aştept răspunsuri.
![]()
![]()
![]()
super dar eu propun ca cineva sa realizeze un joc actiune,shooter intitulat Armata ultra in care vom ataca fanii rivali cu lupte de strada,gen manhunt. pana se va realiza tot mai frumos e Far Cry si Impusca Cioara. ![]()
![]()
Sunt Multe dar painkiller nu stiu de ce nu pot juca, a jucat cineva ????
Pro evolution 6 de departe cel mai tare simulator de fotbal...
Pro evolution 6 de departe cel mai tare simulator de fotbal...
De aceeasi parere sunt si eu. Pe PC ultimul joc pe care l-am jucat a fost Titan Quest, joc in genul lui Diablo iar actiunea se petrece in antichitate (Grecia, Egipt, Persia, Mongolia, China).
Singurul joc pe care il joc este Madden NFL ( acum 2007 bineinteles )
Football manager
Cel mai tare.
Joaca cineva jocuri manageriale pe internet gen managerzone sau soccerproject?
Jocul meu preferat e Port Royale;)
FIFA 07, clar.
@Cosmin ultras: eu joc hattrick ![]()
calculator: age of empires 2, nu ma mai satur de el, 3-ul e rahat.
play station: army of 2, extraordinar.
@i0nutz83
Am jucat si eu hattrick dar m-am lasat.. Am descoperit managerzone. Parerea mea e ca nici nu se compara... Incearca si tu :wink:
fifa 2007, nhl 06, snooker 2006 wordl championships
jocurile mele preferate pe ps2
final fantasy x,x-2,12
fifa 2005 2006 2007