FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocul preferat la PC, Playstation si altele.

Westy12.02.2007 14:06

Întrebarea e simplă, jocul preferat al vostru la Playstation ori PC. Mie personal îmi plac:

1.Mafia

2.Resident evil (Toate imi plac)

3.Silent Hill (2)

4.Fifa (2005, 06, 07)

Aştept răspunsuri.

Punisher712.02.2007 14:23
Întrebarea e simplă, jocul preferat al vostru la Playstation ori PC. Mie personal îmi plac:

1.Mafia

2.Resident evil (Toate imi plac)

3.Silent Hill (2)

4.Fifa (2005, 06, 07)

Aştept răspunsuri.

 

:D:D:D

super dar eu propun ca cineva sa realizeze un joc actiune,shooter intitulat Armata ultra in care vom ataca fanii rivali cu lupte de strada,gen manhunt. pana se va realiza tot mai frumos e Far Cry si Impusca Cioara. :D:D:D Sunt Multe dar painkiller nu stiu de ce nu pot juca, a jucat cineva ????

stelist_4_ever9012.02.2007 14:31

Pro evolution 6 de departe cel mai tare simulator de fotbal...

gone12.02.2007 22:10
Pro evolution 6 de departe cel mai tare simulator de fotbal...

 

De aceeasi parere sunt si eu. Pe PC ultimul joc pe care l-am jucat a fost Titan Quest, joc in genul lui Diablo iar actiunea se petrece in antichitate (Grecia, Egipt, Persia, Mongolia, China).

l@l@13.02.2007 07:42

Singurul joc pe care il joc este Madden NFL ( acum 2007 bineinteles )

Motanu D13.02.2007 16:39

Football manager

Cel mai tare.

cosmin ultras21.02.2007 12:47

Joaca cineva jocuri manageriale pe internet gen managerzone sau soccerproject?

Jocul meu preferat e Port Royale;)

i0nutz8321.02.2007 15:23

FIFA 07, clar.

 

@Cosmin ultras: eu joc hattrick :P

axl2321.02.2007 19:36

calculator: age of empires 2, nu ma mai satur de el, 3-ul e rahat.

play station: army of 2, extraordinar.

cosmin ultras22.02.2007 12:17

@i0nutz83

 

Am jucat si eu hattrick dar m-am lasat.. Am descoperit managerzone. Parerea mea e ca nici nu se compara... Incearca si tu :wink:

n3olitik28.02.2007 19:58

fifa 2007, nhl 06, snooker 2006 wordl championships

Raul198828.02.2007 20:17

jocurile mele preferate pe ps2

 

final fantasy x,x-2,12

fifa 2005 2006 2007