FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se întâmpla ceva pe site.

Teoctist17.02.2005 18:04

Cu adânca mâhnire constat ca nu se pot comenta articolele de pe prima pagina a site-ului.Este 17.02.05/19:30.

O persoana "binevoitoare" a ordonat probabil,oprirea ostilitatilor verbale pornite de catre suporteri, împotriva conducatorilor fotbal clubului.

Sa nu dea,vezi Doamne,în revolutie,clocotul asta urias.Acest adevarat tsunami.

Odata si odata nu va mai putea fi împiedicata.

Prea se merge din prostie în prostie.

Steaua e o echipa apartinând spiritual,patrimoniului national.

Nu e jucaria unor inconstienti.

Gica Chioru17.02.2005 18:40
Cu adânca mâhnire constat ca nu se pot comenta articolele de pe prima pagina a site-ului.Este 17.02.05/19:30.O persoana "binevoitoare" a ordonat probabil,oprirea ostilitatilor verbale pornite de catre suporteri, împotriva conducatorilor fotbal clubului.

Sa nu dea,vezi Doamne,în revolutie,clocotul asta urias.Acest adevarat tsunami.

Odata si odata nu va mai putea fi împiedicata.

Prea se merge din prostie în prostie.

Steaua e o echipa apartinând spiritual,patrimoniului national.

Nu e jucaria unor inconstienti.

Daca te referi la cele trei persoane din Cluj care scriu de la aceeasi adresa cu a ta, te anunt ca eu sunt acea "persoana binefacatoare" care le-a oprit accesul pana maine. Am facut-o pentru tine, Virgile. Ca sa stii ca nu poti arunca cu noroi oricand si oriunde. Am asteptat acest mesaj din partea ta, stiam ca ai s-o faci.

 

ps.am sa te deblochez acum si iti poti folosi toate IP-urile.

Teoctist18.02.2005 09:54
Cu adânca mâhnire constat ca nu se pot comenta articolele de pe prima pagina a site-ului.Este 17.02.05/19:30.O persoana "binevoitoare" a ordonat probabil,oprirea ostilitatilor verbale pornite de catre suporteri, împotriva conducatorilor fotbal clubului.

Sa nu dea,vezi Doamne,în revolutie,clocotul asta urias.Acest adevarat tsunami.

Odata si odata nu va mai putea fi împiedicata.

Prea se merge din prostie în prostie.

Steaua e o echipa apartinând spiritual,patrimoniului national.

Nu e jucaria unor inconstienti.

Daca te referi la cele trei persoane din Cluj care scriu de la aceeasi adresa cu a ta, te anunt ca eu sunt acea "persoana binefacatoare" care le-a oprit accesul pana maine. Am facut-o pentru tine, Virgile. Ca sa stii ca nu poti arunca cu noroi oricand si oriunde. Am asteptat acest mesaj din partea ta, stiam ca ai s-o faci.

 

ps.am sa te deblochez acum si iti poti folosi toate IP-urile.

Stimate Gica Chioru(scuzati cacofonia),m-ati amuzat teribil cu presupunerile dvs si ma simt confortabil sa stiu ca dvs ati fost acel "binefacator".

Pe de alta parte ma întreb daca e corect ceea ce faceti.Cine va da dreptul sa monitorizati persoanele care acceseaza acest site,sa le verificati identitatea,sa le cunoasteti adresele?Sunteti cumva un ofiter SRI,de politie,becalist?Prin ceea ce ati facut v-ati demascat total.Aveti mandat de verificare a suporterilor,a unora care spun verde ceea ce cred?Nu vi se pare ca suna a penal ceea ce faceti dvs?Tocmai ati comis un abuz si ati facut si prostia sa va deconspirati.

Altfel mi se pare ca ati fi un om în mare masura normal.Scrieti articole pro conducere.Aparati din toata fiinta dvs orice actiune a conducerii,indiferent ca e buna sau din contra.Cred ca ar fi mult mai indicat sa treceti cu catel,cu purcel,în barca numita site oficial Steaua.E pe masura dvs.Sigur v-ati simti relaxat.Pe aici o sa o tot luati în barba,vorba dvs.Pentru ca optica e alta.Va doresc o zi buna si multa inspiratie pentru viitoarele articole.

Amuzat copios de intreprinderea dvs,Teoctist

ADRIAN PACURAR18.02.2005 10:00

ca au venit mai demult la mine niste colegi , era scris un articol prodinamo si s-au logat baietii si au scris sub diferite nume si vine , desteptul de autor si incepe cu divulgarea ip-ului, etc , in fine ,nu avea nici un drept si de era in fata mea il urecheam zdravan , fac precizare ca atunci puteai scrie fara sa fi inregistrat.

Gica Chioru18.02.2005 10:12

Ti-am spus mai de mult ca nu am sa-ti mai raspund. O fac pentru cei care ar putea fi nedumeriti.

 

Exista lucruri care sa fac si altele care sunt niste mojicii. Daca nici eu nu sunt tolerant cu cei care ma injura aiurea-n tramvai, atunci cine e? Cand vezi ca cineva se inregistreaza, scrie doua mesaje injurioase si apoi dispare iti pui niste intrebari, nu? Printre noi se afla inregistrati multi nestelisti iar eu sunt poate cel care a lovit cel mai mult in Dinamo si Rapid. Este normal sa am multi dusmani printre acestia. Si sunt dinamovisti si rapidisti care se inregistreaza pe siteul nostru doar pentru a ma injura pe mine, ascunsi evident sub diferite nickuri. aceasta este o realitate.

 

Nu spun ca tu esti unul dintre acestia. Subliniez asta. Nu ma intereseaza. Am blocat 3/4 IP-uri. Am lasat unul liber si mi-am spus ca daca in 24 de ore acesta nu va lua o "atitudine" am sa le deblochez si cu asta basta. Insa ai facut-o. Las-o asa si fa ceea ce-ti place sa faci in continuare.

Virgil18.02.2005 10:27

As fi putut sa cred ca sunteti un as în IT.Dar tocmai v-ati aratat masura.V-ati deconspirat iar.Se pare ca e ziua dvs speciala.

Va las în plata Domnului si va spun sincer ca va admir insistenta si orgoliul.Nu mai putin faptul ca îi sunteti dedicat 100% conducatorului iubit.Orice ati face,el nu poate avea încredere în dvs mai mult de 99%.A declarat-o public în emisiunea lui R.Moraru.Ca nu poate avea încredere totala în nimeni.

Fiti binecuvântat.Mai ales pentru faptul ca prin ceea ce scrieti mai echilibrati putin balanta.Puteti fi fericit,pentru ca sunteti factor de echilibru pe acest site,care apartine în totalitate adevaratilor suporteri ai echipei Steaua.

Sa va dea Domnul gândul cel bun.Pentru ca stelist,se observa si din înaltul cerului ca sunteti.

Teoctist

George Stan18.02.2005 13:24

Habar n-am ce s-a intamplat sau cine are dreptate. Asta vom vedea. Deocamdata sper sa fiti de acord cu mine ca acest topic este o discutie intre doua persoane si nu are rost. Se inchide.

George