FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BARAJE

i0nutz8312.02.2007 11:35

1. i0nutz83 (Real Madrid) - dragutzu_89 (Roma)

2. blind1ro (Leverkusen)- marianbolohan (Barcelona)

 

O SINGURA MANSA, SE JOACA INCLUSIV PENALTY-URI DACA ESTE NEVOIE ! CASTIGATORII VOR JUCA IN Liga I, INVINSII IN Liga II.

SE JOACA PANA MARTI, 13 FEBRUARIE, ORA 23.00, FARA POSIBILITATEA DE A FI AMANAT(E).

i0nutz8312.02.2007 12:29

i0nutz83 - dragutzu 2-3, dupa mai bine de 30 min (reale) de joc.

 

Succes dragutzu in A !

PoWeR12.02.2007 12:41

si a mai ramas un singur loc in Liga I :P

blindica12.02.2007 13:12

sper sa dau de bolohan azi , ca maine (marti ) lucrez intre 8:00 si 22:30.

Prodigy_andrey12.02.2007 16:26
i0nutz83 - dragutzu 2-3, dupa mai bine de 30 min (reale) de joc.  

 

Succes dragutzu in A !

 

ionutz nu-i nik :) sper sa facem furori in B :) bv oricum :)

dragutzu8912.02.2007 16:35

ms de urari ionutz! intr-adevar super meci!

va rog frumos sa nu-mi mai ziceti dragutzu ( suna gay ), ma cheama Dragut ... Andrei Dragut 8)

marianb12.02.2007 17:36

am luat-o numai ca fairplay nu este, a inceput de 3 ori si iese din joc cand mingea mergea in poarta

blindica12.02.2007 17:38

blind1ro (leverkusen ) - marianbolohan (Barcelona) 4-3 in min 88, meci jucat in 3 parti asa...conexiune relativa, raman intre granzi...dar cine stie pt cat timp ca acu` sunt deja maestrii g** si jeleu. VA SALUT! sa ne alegem echipele, am emotii :D

Jo1n712.02.2007 17:48

bv nea blindel 8)

marianeee asa face cateodata la gol iese..

marianb12.02.2007 17:50

se lauda ca are print screen ca era trecut de min 10, si daca a inceput de 3 ori sa dea si el o data mingea la mine

alin_jeleu12.02.2007 18:03

felicitari bliiiiiiiiiiind... are potential micutzul :))

dragutzu8912.02.2007 18:18

imi pare rau ca n-a promovat marian :(!

felicitari blind

johnny0612.02.2007 18:19

felicitari lui blindica si Andrei, bafta invinsilor. sunt convins ca oricum in sezonul viitor ne vom revedea in Liga I. :D

GOD12.02.2007 18:31

bv Andrei ,bv blind.Hai sa ne alegem echipele.