1. i0nutz83 (Real Madrid) - dragutzu_89 (Roma)
2. blind1ro (Leverkusen)- marianbolohan (Barcelona)
O SINGURA MANSA, SE JOACA INCLUSIV PENALTY-URI DACA ESTE NEVOIE ! CASTIGATORII VOR JUCA IN Liga I, INVINSII IN Liga II.
SE JOACA PANA MARTI, 13 FEBRUARIE, ORA 23.00, FARA POSIBILITATEA DE A FI AMANAT(E).
