Bey, Virgilica, dintre noi doi eu sunt cel ce a spus adevarul despre Gica Popescu,cat a trebuit de dur si de raspicat. Am scris aici despre caracterul sau,desprelasitatea sa,dedspre lipsa de recunostinta, despre mojicia acestui individ.
Tot eu am fost acela ce s-a opus vehement tendintei unora dintre mai tinerii stelisti de a vedea in acest Gica Popescu o oportunitate acceptabila la Mircea Sandu.
Asta nu inseamna in nici un caz sa-ti imprumut ochelarii de cal cand vorbesc despre fotbalistul Gica Popescu. A fost bun, foarte bun, a fost o pierdere importanta pentru noi. Locul lui este exact acolo unde e. Evident, acela este un top subiectiv, personal.
Tot acolo am spus ca este vorba despre jucatorii vazuti de mine.
ps.incearca sa te detasezi de diferendurile personale atunci cand scrii ceva...