FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

eu am ldc ++

UltRaSSS11.02.2007 13:19

am ldc ++ merge si cu acest program sau doar cu strong dc, odc sau celelalte???

M@rmota11.02.2007 13:32

Orice hub merge atat pe dc ++ cat si pe odc sau strong dc!