FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi declara : Ciocoiu m-a dezamagit!

ADRIAN PACURAR17.02.2005 16:37

Nu mi se pare normal sa critici jucatorii , chiar asa in vazul lumii , omul asta creaza conflicte , se pare ca nu suntem deloc pe drumul cel bun , Zenga a spus ca nu i se pare normal sa declare cineva asa ceva , am vazut la TV Sport. Nori negrii se aduna in Ghencea.

MIREL6RADOI17.02.2005 17:35

Declaratia asta am mai auzit-o acu cateva saptamani,cand era sa-i arate usa....Este o chestiune de timp pana ce va declara la fel de Cristea.

sorin_77717.02.2005 20:52

Ciocoiu nu putea sa fi Hanry si sa inscrie 2 goluri ca asa vroia ciobanu... Si la urma urmei ciobanu ne dezamageste pe toti... Mama cata ura am pe el acum...

MIREL6RADOI17.02.2005 21:15

Cica "Il grande comandante" face "show" la nasu`....Pls,sa vina un abramovich2 sa ne scape de Jiji!

HAI Steaua!

Xander17.02.2005 23:17

Sa moara ciobanu'!!! La cata ura am acum pe el.., Piturca la vremea lui era mic copil....

gianini18.02.2005 21:48

eram la sala la net cand, cu o juma de ora inainte sa inceapa meciul aflu de la un prieten care vizitase site-ul gsp ca Neaga nu va juca.

am fost profund dezamagit, ma simteam de parca deja pierdusem meciul.

e rusinos ceea ce s-a intamplat.