Nu mi se pare normal sa critici jucatorii , chiar asa in vazul lumii , omul asta creaza conflicte , se pare ca nu suntem deloc pe drumul cel bun , Zenga a spus ca nu i se pare normal sa declare cineva asa ceva , am vazut la TV Sport. Nori negrii se aduna in Ghencea.
