10.02.2007 12:41
sunt un stelist infocat.Dar numai de ieri am internet,si nu prea stiu multe lucruri.as vrea sa stiu cum pot vorbi prin internet cu jucatorii Stelei.
spuneti-mi orice:siteuri,orice numai sa pot lua legatura cu oricare dintre .
VA ROG AJUTATI-MA.UN STELIST ADEVARAT.
STELISTU dinARDEAL[/b]
