FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un stelist nelinistit

hunyadi040410.02.2007 12:41

sunt un stelist infocat.Dar numai de ieri am internet,si nu prea stiu multe lucruri.as vrea sa stiu cum pot vorbi prin internet cu jucatorii Stelei.

spuneti-mi orice:siteuri,orice numai sa pot lua legatura cu oricare dintre .

VA ROG AJUTATI-MA.UN STELIST ADEVARAT.

STELISTU dinARDEAL[/b]

puyol10.02.2007 12:52

pai ai ''aterizat'' in locul potrivit. site-ul oficial e www.steauafc.ro

 

cu jucatorii e mai greu sa dialoghezi, deci...

 

pt stiri reale despre Steaua e www.fcsteaua.ro (adica asta), iar pt barfe despre Steaua, [site din caracatita Gazetei Sporturilor]

forever_STEAUA10.02.2007 15:50
as vrea sa stiu cum pot vorbi prin internet cu jucatorii Stelei.

 

Nici noi nu stim inca, dar daca afli, promiti sa ne anunti ? :twisted: