Am privit aseara la TV cu am asteptat si am sperat aproape 3 luni un meci p care speram k Steaua o sa-l joace cu curaj...dar am vazut cu totii un mare esec..numai Becali a vazut k Steaua a jucat bine...javrele si ciorile s intaresc constant iar noi vindem ce avem mai bun..pt 1 mil $..si aducem jucatori care nu erau titulari p unde jucau...Steaua nu putea sa bata ...k sa bata avea nevoie d un jucator la mijloc care sa faca diferenta(A.Stoica,Cernat,Caramarin)..dar noi il avem p Dica...un jucator care yo zic k s aseamana cu "Frankfurt" celebru personaj din vacanta mare...pacat k am sperat iar un Oier vinde cu 2 zile inainte d meci p cel mai bun jucator al Stelei....Pacat
