05.02.2007 22:23
Trist. Foarte trist.
Regimul de la Tiraspol se comporta ca niste bravi salbatici proaspat iesiti din padure. Macar mortii puteau sa-i lase la locul lor.
Ministerul de Externe Roman a scos vreun cuvintel ? Sau putorile de acolo dorm pe ei ca toata functionarimea din tara asta ?
Gica, pune te rog un link unde gasesc detalii.
chestia asta ar putea fi un act de sfidare.
Vezi in "Ziua", sunt mai multe articole, da un search pe Tiraspol.
ok, multumesc, asa o sa fac.
Cimitir al ostasilor profanat de separatisti :
http://www2.dw-world.de/romanian/corespond...1.212695.1.html