FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonament Tribuna 2

Alexx17.02.2005 15:20

Schimb abonament Tribuna 2 cu abonament Peluza1

fara alta pretentie financiara.

 

Merci

Alexx

lbj19.02.2005 20:59

mai am eu un abonament la peluza 1 pe care cred k o sa-l vand. Daca va intereseaza mail l***@*** pentru informatii.

P.S. :Nu fac schimburi