FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forum de sport pentru satuii de spam.

Fane Berceni03.02.2007 07:11

Eu si cu un amic am creat un forum care are ca subiect sportul de orice gen. Dorinta noastra este sa putem discuta de sport (si sa nu se inteleaga fotbal prin asta, cum acum se poarta, ci sporturi de orice gen), impartit in intern si extern, fara a ne lovi de postari de 5 cuvinte. Dar, bineinteles, avem nevoie de membri care sa ne sustina cauza. Primul anunt ce ar trebui sa il cititi este cel care se afla la acest link: http://multi-sport.myforum.ro/ce-vrea-quot...-quot-vt22.html

Daca doriti sa vorbiti aici, nu pierdeti. Intrati mai sus.

steauafans.tk22.02.2007 04:49

pare bun la prima veere... da' sunt prea putini!

daca va tineti de treaba o sa iasa ceve fff bun

 

I seeeeeeee potential :P

 

:arrow: io ma bag

Dragoshel22.02.2007 11:09

arata bine, dar, daca vreti sa faceti ceva special faceti un forum in phpbb, este mul mai bun decat pe myforum.

Inca o sugestie, banneru ala de sus ar trebui midsosart putin..