Eu si cu un amic am creat un forum care are ca subiect sportul de orice gen. Dorinta noastra este sa putem discuta de sport (si sa nu se inteleaga fotbal prin asta, cum acum se poarta, ci sporturi de orice gen), impartit in intern si extern, fara a ne lovi de postari de 5 cuvinte. Dar, bineinteles, avem nevoie de membri care sa ne sustina cauza. Primul anunt ce ar trebui sa il cititi este cel care se afla la acest link: http://multi-sport.myforum.ro/ce-vrea-quot...-quot-vt22.html
Daca doriti sa vorbiti aici, nu pierdeti. Intrati mai sus.
