Ce parere aveti despre melodiile din acest an? Care va place cel mai mult si credeti ca ar avea sanse in Fi(n)landa? :wink: Vor mai face fetele de la Indiggo scandal? :lol:
Parerea mea este ca Locomondo - Liubi, liubi, I love you are sanse mari de a ne reprezenta.
Ar mai fi o piesa buna, Simplu cu Andra, dar in Libertatea de azi scrie ca ar fi plagiata, sa vedem daca ea mai ramane in concurs.
Sambata trecuta a fost prima semifinala, s-au calificat : Nico - Dulce-amaruie ; Morandi & Wassabi - Crazy ; RedNex feat. Ro-Mania - Well-O-Wee ; New Effect feat. Moni-ca - Sinada ; Locomondo - Liubi, Liubi, I Love You ; Desperado & Tony Poptamas - Where Were You.
Sambata aceasta a doua semifinala.
