29.01.2007 19:02
http://fcsteauab.myforum.ro - cautam administratori. astept pm la cei interesati.
Inscrieti-va in Campionatul de Fifa 2007... se cauta moderatori pentru campionat.....
Campionat De Counter Strike 1.6 (3 vs. 3).... inscrieti-va....... http://fcsteauab.myforum.ro
Mai trebuie 5 oameni la camp de cs asa ca inscrieti-va.
intrati e marfa ![]()