26.01.2007 14:42
Mi-a spart unul parola la Mess, si in plus acuma pe orice id intru cand scriu imi apare la scris cu totul altceva. Ce pot face? HELP pls. :cry:
Mi-a spart unul parola la Mess, si in plus acuma pe orice id intru cand scriu imi apare la scris cu totul altceva. Ce pot face? HELP pls. :cry:
Ti-a trimis cineva o aplicatie cu extensia .exe pe care ai dat ulterior Click? Daca da, un restart la calculator ar trebui sa rezolve problema.
Ms!