FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Yahoo! Messenger, HELP !!!

c.ronaldo1726.01.2007 14:42

Mi-a spart unul parola la Mess, si in plus acuma pe orice id intru cand scriu imi apare la scris cu totul altceva. Ce pot face? HELP pls. :cry:

Bogdan4Steaua26.01.2007 14:53

Ti-a trimis cineva o aplicatie cu extensia .exe pe care ai dat ulterior Click? Daca da, un restart la calculator ar trebui sa rezolve problema.

c.ronaldo1726.01.2007 15:08

Ms!