FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun film 2006/2007 ?

SteauaToronto22.01.2007 00:05

Am propus 5 ... si am lasat o optiune pentru voi

 

Eu am ales Blood Diamond pe departe cel mai tare film care te face sa apreciezi ca suntem asa de norocosi ca traim in siguranta!

Pentru filme ce apar in fiecare saptamana aici:

http://www.imdb.com/nowplaying/

FanSteaua4Life22.01.2007 13:40

Perfume: The Story of a Murderer

Acesta dupa parerea mea este filmul anului, e ceva ce nu s-a mai facut pana acuma, m-am apucat de citit si cartea, v-o recomand...

zyder20.03.2007 23:12

bai uitativa fratilor la 300 si va pisati pe voi...film adevarat,daca "barbatii" din zilele noastre ar fi jumate cat astia ar fi ceva... :roll:

SteauaToronto20.03.2007 23:21

The Hills have Eyes 2 iese in Canada si USA saptamana asta!

 

Ala da film :)))

axl2321.03.2007 07:36

apropo de blood diamond, akon, care e de pe undeva din africa, declara ca filmul este nerealist, la mina lui de diamante nu s-au intamplat niciodata lucruri din astea...

300 e un film super tare, mai ales ca sare din tiparele filmelor istorice. o fantezie frumoasa.

 

 

mai tarziu.

tocmai am vazut alpha dog, distributie simpatica, joc actoricesc aproximativ, imagine bunicica insa are un pasaj care-ti rupe inima. la fel, nu se incadreaza in tiparele hollywood-iene. recomand sa-l vedeti fara prietena/sotie, n-o sa mai aiba chef de nimic.