da putem sa acuzam staff-ul medical. putem sa il acuzam cat vrem DAR nu ne uitam si in "curtea noastra". Jucatorii romani nu stiu sa se relaxeze dupa o serie de meciuri infernala. singurul pe care l-am auzit si eu ca a facut lucrul asta e fost Radoi care a facut lucrul asta doar dupa ce s-a accidentat mai exact dupa ce revenea de la antrenamente si anume relaxare in piscina.... toti jucatorii din afara fac lucrul asta.. noi nu ..e mai bine dupa meci sa plecam direct acasa in loc sa facem asta.... E mai usor sa dam vina pe GHINIOANE nu?? :?: :?: :?:
~A fi suporter e un drept al tuturor~
~A reusi e o onoare pentru putini~
