FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

re:axl23

axl2314.01.2007 00:06

dati-mi accept.

botoshel2520.04.2007 05:58
dati-mi accept.

botoshel26 e noul id fularsteaua2

axl2320.04.2007 05:59

sunt confuz si usor amuzat.

botoshel2520.04.2007 06:00
sunt confuz si usor amuzat.

da si eu gata am inteles ideea forzateaua

axl2320.04.2007 06:04

omule, esti diliu. n-am mai ras de mult asa de dimineata.

botoshel2520.04.2007 06:06
omule, esti diliu. n-am mai ras de mult asa de dimineata.

bre io sunt asa mai nou pe forum steagsahmic

axl2320.04.2007 06:08

pai felicitari, ce pot sa zic? citeste si tu regulamentul, faq-urile si asa mai departe. hai sa nu mai discutam aici ca ii enervam pe moderatori, ok?