14.01.2007 00:06
dati-mi accept.
dati-mi accept.
dati-mi accept.
botoshel26 e noul id ![]()
sunt confuz si usor amuzat.
sunt confuz si usor amuzat.
da si eu gata am inteles ideea ![]()
omule, esti diliu. n-am mai ras de mult asa de dimineata.
omule, esti diliu. n-am mai ras de mult asa de dimineata.
bre io sunt asa mai nou pe forum steagsahmic
pai felicitari, ce pot sa zic? citeste si tu regulamentul, faq-urile si asa mai departe. hai sa nu mai discutam aici ca ii enervam pe moderatori, ok?