daca exista persoane care pot sa-mi explice si mie dc nu a jucat neaga si nici macar Cristea titular, ii provoc sa raspunda...eu unul am anumite idei, dar sunt carcotse rau(poate mai rau decat as dori)...
vreau sa gasesc persoane care sa-mi infirme carcotelile mele... ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
