FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

nu-mi mai merge sa intru pe hub

horya10.01.2007 18:52

Connecting to fcsteaua.no-ip.info:411...

*** Address not available

De ce?

Virgil10.01.2007 20:10

Pentru orice reclamatie foloseste acest topic :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p=104383#104383