FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelisti un pronostic pentru meciul de azi?

alexblana200316.02.2005 19:22

Mai e 1 h si cateva minute si deja nu mai pot sta ..emotziile cresc, si incet, incet ne apropiem de magnificul meci din seara asta, sper ca Walter si baietii sa faca din aceasta data de 16 februarie 2005 una magnifica pentru Steaua....asa ca v-a ruga dupa ce vizul;atizati mesajul sa lasatzi si un pronostic......HAI Steaua!!!!