Deci ce zicetzi veniti la meciul retur de pe 24 februarie de la Bucuresti??
ce intrebare, nu? eu sunt un suporter din Constanta(ma p** pe Faru' care e o echipa de mana a3-a , viatza mea fiind (STEUA Bucuresti), de aceea fiin elev in liceu, o sa-mi ,,procur'' o scutire pe un motiv inca nestiut pentru a vedea meciul din Ghencea live, de aceea am si eu vreo 2-3 intrebari:
1) La ce ora va fi meciul ? ala din 24 februarie
2) In ce data se pot cumpara biletele?
3) Cat credetzi ca va costa un bilet la peluza, respectiv, tribuna?
Astept ziua de maine sa vad ce face Steaua si oricum indiferent de rezultat(Dinamo e de kkt :twisted: :?: :?: :?: ) o sa ma bucur..deci sa vb. poimanie numai de bucurii..
