Nu sunt cel mai tanar suporter al Stelei. Nu insa nici cel mai batran. Stiu in mare ca Rudi Conrad a fost omul care s-a ocupat de gazonul, primul ganzon covor al nostru!, Stelei si asta o facea cu o profesie si maiestrie rar intalnite pe la noi. Stiu ca de cand el nu a mai putut sa se ocupe de gazonul nostru, Ghencea a devenit din ce in ce mai mult o "mlastina" asta atestandu-i si mai mult din ceea ce a insemnat el pentru club. In 1942 a fost legitimat ca rugbyst la nou infiintata echipa Rogifer. Dar de cand pana cand a trait si mai multe despre el nu stiu din pacate. Sper ca aici am deschis potrivit acest topic, nefiind jucator cred ca apartine si el in anumita masura de istoria Stelei. Cine are mai multe informatii sau vreo poveste despre Rudi Conrad l-as ruga sa o posteze, eu unul fiind foarte curios ?
