FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vrei sa fii moderator sau sa joci intr-un campionat de Fifa?

^Cody05.01.2007 19:29

Fiind la inceput de drum cautam redactori experimentati, si moderatori pentru forum, cine este interesat , ne gasiti pe forum, unde vezi discuta cu admini. Succes!!

 

www.fotbalisti.net/forum