FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Download

c.ronaldo1703.01.2007 18:41

Va rog sa ma ajutati. In sectiunea Download, cand vreau sa iau rezumatul unui meci, imi apare fereastra cu mesajul:

 

Locatia 1:

Click dreapta si 'save target...' pe linkul de mai jos:

click aici

 

,iar cand dau pe "click aici" nu se intampla nimik si vreau sa stiu daca e din cauza calculatorului meu nu merge sau e de la site. Nu imi mai merge de vro luna, doua aceasta sectiune.

 

Rog cine are toate rez. video sa imi de-a un PM pls...

 

Multumesc !!!

bodanelu03.01.2007 19:26

pai... click dreapta pe click aici :D

***alex***03.01.2007 20:15

Daca folosesti Internet Explorer, incearca sa intri pe FCSTEAUA cu alt program de ex. Opera si vezi daca le poti downloada. S-ar putea sa fie de la browser.

c.ronaldo1704.01.2007 07:47

Nush ce are. Am incercat si cu Mozila si Opera, dar nimic. :(

c.ronaldo1706.01.2007 15:31

cine are TOATE fisierele video cu meciurile Stelei sa ma contacteze pe id-ul nike_steaua_2007 . pls :!: