29.12.2006 16:53
am si eu o mare rugaminte la voi! Care m-a ajuta si pe mine sa intru in posesia inregistrarilor meciurilor Stelei cu standard (2-1) si cu Real Madrid (1-0) cu comentariul de atunci
Mersi anticipat si LA MULTI ANI tuturor STELISTILOR
am si eu o mare rugaminte la voi! Care m-a ajuta si pe mine sa intru in posesia inregistrarilor meciurilor Stelei cu standard (2-1) si cu Real Madrid (1-0) cu comentariul de atunci
Mersi anticipat si LA MULTI ANI tuturor STELISTILOR
Ai rabdare !
In curand o sa aveti ce meciuri vreti, echipa fcsteaua.ro va pregateste o serie de surprize.
Deci, mai ai putina rabdare.
:wink: