FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

buna stelisti

krissnis29.12.2006 16:53

am si eu o mare rugaminte la voi! Care m-a ajuta si pe mine sa intru in posesia inregistrarilor meciurilor Stelei cu standard (2-1) si cu Real Madrid (1-0) cu comentariul de atunci

Mersi anticipat si LA MULTI ANI tuturor STELISTILOR

Azzido30.12.2006 11:05

Ai rabdare !

In curand o sa aveti ce meciuri vreti, echipa fcsteaua.ro va pregateste o serie de surprize.

Deci, mai ai putina rabdare.

:wink: