26.12.2006 20:34
Ar fi interesant de stiut cum am devenit fiecare din noi suporteri ai Stelei? Am avut suporteri stelisti si in familie sau nu? Exista un inceput pentru fiecare...Poate fi primul meci vazut sau prima data cand am intrat pe Ghencea...Care este istoria voastra? Cum ati ajuns sa traiti pentru Steaua?
Voi incepe eu! Nu am avut pe nimeni in familie care sa fie suporter al Stelei...Insa in copilarie, eram un foarte bun portar la fotbal...Idolul meu era Iordache, un fost mare portar al ros-albastrilor din perioada anilor 70-80. Astfel ca in mod automat am devenit si am ramas pana in ziua de astazi un suporter al Stelei.
