Forumu www.fanstelist.0x.ro a mai suferit niste schimbari..Intrati si inregistrati-va ..are si un campionat de fifa07 ![]()
intrati si inregistrativa. www.fanstelist.0x.ro .forumul a suferit unele modificari..am organizat o echipa de fifa07 "Fan-stelist":In ce consta aceasta echipa:Administratori forumului va crea o echipa de fotbal pentru fifa 2007 unde puteti apare si voi..voi doar trebuie sa va inscrieti si de restu ne vom acupa noi(administratori).Vom face un stadion,echipamentul,totul..Utilizatori trebuie sa se inscrie doar si sa completeze datele de acolo si vezi aparea in jocul fifa07 in echipa Fan-Steaua
Dupa ce vom avea jucatori destui si cand totul va fi gata..voi veti putea downloada echipa de acolo si il veti putea baga in jocu' fifa07..Asteptam utilizatori pentru inscrieri..Multumim!
Nu rata ocazia de a aprea in fifa07..
Va asteptam cu mare drag!!
Aici au loc inscrierile : http://www.fanstelist.0x.ro/viewtopic.php?t=4913