Vad in fifa campionate mai slabe ca cel roman, cu echipe slabe, de ce Steaua, care a avut performante in ultimii ani, care a cistigat la scor meciuri cu Lens, Betis, D.Kiev sa nu fie in jocurile pe calculator cu caracter fotbalistic. As vrea sa vad si opiniile voastre.
Forza Steaua!!!!!!!!!!
