24.12.2006 21:27
Omul se impiedica uneori de adevar, dar cel mai adesea el se ridica si isi continua drumul.
Murphy
De ce se ridica si îsi continua drumul ?
- îi e teama de adevar ?
- nu-l identifica ?
Doresc sa ma înscriu în acest club al suporterilor carora nu le e teama sa rosteasca adevarul si reusesc sa-l identifice în orice împrejurare ca pe un bun prieten.
Teoctist
100% fan stelist
ACCEPTAT
