FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Subsemnatul,va rog sa binevoiti... [ACCEPTAT]

Teoctist24.12.2006 21:27

Omul se impiedica uneori de adevar, dar cel mai adesea el se ridica si isi continua drumul.

Murphy

 

De ce se ridica si îsi continua drumul ?

 

- îi e teama de adevar ?

- nu-l identifica ?

 

Doresc sa ma înscriu în acest club al suporterilor carora nu le e teama sa rosteasca adevarul si reusesc sa-l identifice în orice împrejurare ca pe un bun prieten.

 

Teoctist

100% fan stelist

 

ACCEPTAT