FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite !

papillon24.12.2006 04:15

Craciun Fericit si Un An Nou Mai Bun tuturor !

uZy | @nDr3i25.12.2006 13:42

multumim la fel

Sonic25.12.2006 14:22

La Multi Ani si sa ne vedem cu bine in UE :lol: