13.02.2005 09:48
Ce mia placut faza cu Radoi inpotriva albitrului ce bine imi pare ce ia facut
)))
Tot asa sa o tine
Eu las da afara pe albitrul ala :lol: FORTA Steaua pana la moarte
Ce mia placut faza cu Radoi inpotriva albitrului ce bine imi pare ce ia facut
)))
Tot asa sa o tine
Eu las da afara pe albitrul ala :lol: FORTA Steaua pana la moarte
oauuuu
Ce mia placut faza cu Radoi inpotriva albitrului ce bine imi pare ce ia facut)))
Tot asa sa o tine
Eu las da afara pe albitrul ala :lol: FORTA Steaua pana la moarte
8O te-ai treit si tu acuma !?
Nu cred ca trebuia sa faca asa ceva Radoi. Sper sa nu se intample asa ceva si in meciurile oficiale, pt ca ar fi pacat ca Radoi, in calitate de capitan de echipa, sa fie cel mai nervos de pe teren. FORZA Radoi !!!
sigur n-o sa se mai intample intr-un meci oficial... stie el ce face, ca doar e baiat destept....pe deasupra e si capitan si nu poate sa dea asemenea exemplu intr-un meci oficial...