FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SAL

iulisteaua13.02.2005 09:48

Ce mia placut faza cu Radoi inpotriva albitrului ce bine imi pare ce ia facut :)))))

Tot asa sa o tine

Eu las da afara pe albitrul ala :lol: FORTA Steaua pana la moarte

serban2313.02.2005 10:20

oauuuu

grigloco13.02.2005 10:40
Ce mia placut faza cu Radoi inpotriva albitrului ce bine imi pare ce ia facut :)))))

Tot asa sa o tine

Eu las da afara pe albitrul ala :lol: FORTA Steaua pana la moarte

 

8O te-ai treit si tu acuma !?

Xander16.02.2005 10:55

Nu cred ca trebuia sa faca asa ceva Radoi. Sper sa nu se intample asa ceva si in meciurile oficiale, pt ca ar fi pacat ca Radoi, in calitate de capitan de echipa, sa fie cel mai nervos de pe teren. FORZA Radoi !!!

grigloco16.02.2005 13:12

sigur n-o sa se mai intample intr-un meci oficial... stie el ce face, ca doar e baiat destept....pe deasupra e si capitan si nu poate sa dea asemenea exemplu intr-un meci oficial...