22.12.2006 09:21
Stiu ca era o poza cu emblema Stelei, iar sub ea scria "Sarbatori Fericite". Rog cine o are sa-mi spuna !
SARBATORI FERICITE TUTUROR STELISTILOR
Stiu ca era o poza cu emblema Stelei, iar sub ea scria "Sarbatori Fericite". Rog cine o are sa-mi spuna !
SARBATORI FERICITE TUTUROR STELISTILOR
Am sters Poll-ul pentru ca nu avea sens.
Sarbatori fericite tuturor stelistilor si din partea mea!
Un 2007 cu multe victorii astept...