FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite STEAUA !!!

c.ronaldo1722.12.2006 09:21

Stiu ca era o poza cu emblema Stelei, iar sub ea scria "Sarbatori Fericite". Rog cine o are sa-mi spuna !

 

SARBATORI FERICITE TUTUROR STELISTILOR

Bogdan4Steaua22.12.2006 10:42

Am sters Poll-ul pentru ca nu avea sens.

 

Sarbatori fericite tuturor stelistilor si din partea mea!

c.ronaldo1729.12.2006 14:05

Un 2007 cu multe victorii astept...