Asta apartinea la categoria "lotul Stelei" dar numai moderatorii pun topicuri acolo...deci incercam aici. Haideti sa aliniem cea mai buna echipa, dupa cum crede fiecare. Eu primul hahahaha:
portar: nu conteaza, nu ma intereseaza
fundas: Stancu, Ghionea, P. Marin (acasa)
Stancu, Ghionea, Goian, P.Marin (afara)
mijlocas: Radoi, Bostina, Cristocea, Paraschiv
atacant: V. Badea, Thereau, Iacob (acasa)
Iacob, Dica (afara).
Rezerve: Banel Nicolitsa, Lovin, Ochirosii, klemen, Nesu, Oprita cind isi revine. Restul din lot poate sa plece ca si asa ard gazul degeaba.
Antrenor: oricine joaca pe atac 85 de minute.
Astept echipele voastre. Sunt curios daca Coman apare in vreo echipa hahahaha
