20.12.2006 23:32
Mi-am luat un PET de bere Timisoreana, si am constatat cu imensa uluire ca avea data expirarii...9 Aprilie... :lol: :lol: :lol:
In locul lor, daca nu puteam schimba data de pe eticheta, inchideam fabrica in ziua corespunzatoare lotului asta...cred ca data de 9 Aprilie va ramane cea mai neagra zi din toata istoria orasului lor! 8)
