FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Piesa de colectie :)

EuroSTELIST20.12.2006 23:32

Mi-am luat un PET de bere Timisoreana, si am constatat cu imensa uluire ca avea data expirarii...9 Aprilie... :lol: :lol: :lol:

In locul lor, daca nu puteam schimba data de pe eticheta, inchideam fabrica in ziua corespunzatoare lotului asta...cred ca data de 9 Aprilie va ramane cea mai neagra zi din toata istoria orasului lor! 8)

nucu21.12.2006 22:15

stii k ei sunt foarte mandri k beau berea lor... la ei in oras... bere de traditie... ia uita-te tuh pe spate unde e facuta :twisted:

EuroSTELIST22.12.2006 09:24

Asta e produsa la Timisoara, care o am eu...da' imi place ca e sub "egida" Ursus :))