MM se vrea un fel de Gica Contra.Ne abureste cu jucatori,ne ameteste cu transferuri,dar nu vrea sa ia un mijlocas de creatie gen Hagi.Tineti minte ca atunci cand iesea Hagi nationala nu facea decat sa se apere.Ce joc de rahat facea Romania fara Hagi alea 10 minute care mai ramaneau de jucat.Cam asa joaca Steaua fara un coordonator de joc.! de rahat!.Si Oli il aduce pe Olah?? Becali are nevoie de bani sa-si mai cumpere un nou model de Maybach. O sa mai bage banii in echipa doar cand or veni alegeri anticipate sau in cel mai rau caz in 2008 pt parlamentare....sau 2009 prezidentiale???ca atunci vine campania electorala.
Olah??!!! a luat-o razna MM