Am deschis acest topic pentru ca in ultima vreme s-au inmultit scandalurile legate de desfasurarea anumitor meciuri.
Sfatul meu este sa disputati meciurile in spiritul regulamentului si al fair-play-ului. S-au strans suficiente dovezi pentru ca un numar important de useri din Liga I sa paraseasca aceasta competitie. Se va trece la fapte in viitorul apropiat daca lumea nu se potoleste.
Pentru repetate comentarii offtopic, tensionarea camp. sau desconsiderarea adversarilor primesc un ultim avertisment urmatorii:
- danutz12345
- mihai1411
- alex_filip2003
- blind1ro
- godlife00
