FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ATENTIE !

i0nutz8316.12.2006 17:47

Am deschis acest topic pentru ca in ultima vreme s-au inmultit scandalurile legate de desfasurarea anumitor meciuri.

Sfatul meu este sa disputati meciurile in spiritul regulamentului si al fair-play-ului. S-au strans suficiente dovezi pentru ca un numar important de useri din Liga I sa paraseasca aceasta competitie. Se va trece la fapte in viitorul apropiat daca lumea nu se potoleste.

Pentru repetate comentarii offtopic, tensionarea camp. sau desconsiderarea adversarilor primesc un ultim avertisment urmatorii:

 

- danutz12345

- mihai1411

- alex_filip2003

- blind1ro

- godlife00

ManiaCU16.12.2006 18:32

sa se treaca la fapte , ce atatea vorbe :lol: eu n-am avut niciodata vreo problema cu ceilalti useri. Probabil ca-s o fire mai concilianta si ma inteleg cu toata lumea :roll: