Salut
Sunt nou aici dupa cum vedeti. Practic tenis de performanta de 5 ani la Steaua, dar acum sunt clasa a 8-a si nu mai am cand sa ma duc la antrenamente. deci am 14 ani si as vrea sa ma inscriu la handbal, ma mai poti inscrie ? Am 1.77 m si 66 kg stie cineva ceva ?
