Am scris acest topic, chiar cu riscul de a mai exista unul pentru asa ceva, pentru ca avem nevoie de oameni ca voi. Siteul nostru este www.Steaua.net - avem nevoie de moderatori pentru forum, administratori poate, care sa se descurce in scrierea articolelor, si toate celelalte lucruri necesare pentru a fi un moderator.
Nu uitati: Steaua.net - Avem nevoie de moderatori
