pe nevazute si auzite si doar citite am fost invinsi de o echipa cu bugetul anual aproape de 100 de milioane de coco.
2 la 1 nu-i un scor rau, ba chiar ne da sperante pt dubla cu valencia.
sa avem incredere in baieti si de o fi sa ne oprim aici..eu spun e bine si pana aici.
hai Steluta!
