12.12.2006 09:51
Urmaresc topicurile de dezbateri si cred ca pot aduce completari si totodata obiectzii la cateva din opiniile de pe dezbaterea "Toamna +/-". Desigur, daca e interesat cineva sa mi le asculte ![]()
Urmaresc topicurile de dezbateri si cred ca pot aduce completari si totodata obiectzii la cateva din opiniile de pe dezbaterea "Toamna +/-". Desigur, daca e interesat cineva sa mi le asculte ![]()