FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere de inscriere in clubul dezbataioshilor [ACCEPTAT]

alpopa12.12.2006 09:51

Urmaresc topicurile de dezbateri si cred ca pot aduce completari si totodata obiectzii la cateva din opiniile de pe dezbaterea "Toamna +/-". Desigur, daca e interesat cineva sa mi le asculte :)