11.12.2006 21:55
As dori sa fiu inscris in aceste dezbateri.Cu toate ca nu locuiest in tara sunt la curent cu ceea ce se intimpla acolo.Va multumesc
As dori sa fiu inscris in aceste dezbateri.Cu toate ca nu locuiest in tara sunt la curent cu ceea ce se intimpla acolo.Va multumesc