FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimbari de iarna la STEAUA

alexblaja10.12.2006 18:32

Propun o dezbatere despre ce ar trebui facut ca sa iesim din situatia in care ne aflam acum...pe locul 2, la 13 puncte de...nu imi vine sa spun lider, si la 3 de principala urmaritoare, dar nu departe de celelalte echipe, care deja apartin de plutonul secund din Liga 1

 

Ce schimbari ar trebui facute in aceasta pauza? Ar trebui schimbat antrenorul, ar trebui renuntat la unii jucatori, adusi altii noi? Sa punem parcursul slab din Campionat pe seama ghinionului, arbitrajelor nefavorabile noua si favorabile...iar nu imi vine sa spun, liderului? Sau sa ne trezim si sa vedem ce putem face?

Dawson10.12.2006 20:14

Oli e depasit de situatie. MM se da prea mult in spectacol dupa chipul si asemanarea stapanului. Mi-e greu sa spun asta, pentru ca nu sunt un adept al sistemului - cel putin dpdv politic - dar avem nevoie de democratie la club.

Foarte buna propunerea pentru dezbatere.

gone11.12.2006 07:40

Sustin propunerea lui Alex pentru dezbatere.