Propun o dezbatere despre ce ar trebui facut ca sa iesim din situatia in care ne aflam acum...pe locul 2, la 13 puncte de...nu imi vine sa spun lider, si la 3 de principala urmaritoare, dar nu departe de celelalte echipe, care deja apartin de plutonul secund din Liga 1
Ce schimbari ar trebui facute in aceasta pauza? Ar trebui schimbat antrenorul, ar trebui renuntat la unii jucatori, adusi altii noi? Sa punem parcursul slab din Campionat pe seama ghinionului, arbitrajelor nefavorabile noua si favorabile...iar nu imi vine sa spun, liderului? Sau sa ne trezim si sa vedem ce putem face?
